statystyki szczegółowe

Aktualności

5. kolejka VI edycji Wa-Li-Zy:

• autor: Wa-Li-Za, 2013-08-20 22:13

Po blisko miesięcznej przerwie na boisko powrócili zawodnicy rywalizujący w Wakacyjnej Lidze Zakładowej czyli popularnej Wa-Li-Zie. We wtorek 20 sierpnia na stadionie OSiR Łowicz na ulicy Jana Pawła II rozegrano cztery spotkania 5. kolejki. W pierwszych meczach niespodzianek nie było, ale wato zaznaczyć, że ekipa ZNP Łowicz chyba zlekceważyła zespół Partners i do przerwy przegrywała 0:2. Ostatecznie nauczyciele wygrali 3:2 po dwóch bramkach Jarosława Walczak i jednej Macieja Jędrachowicza. Najbardziej zaciętym spotkaniem w 5. kolejce był pojedynek Agros Nowa Łowicz i OSM Łowicz. W „spożywczych” derbach Łowicza, po bardzo wyrównanym meczu, lepsze okazały się „Łowickie Dżemy”, które pokonały Łowickie Mleko 2:1.

Bracia Urbanek Łowicz – Bo-Dach Grudze 2:4 (1:1); br.: Łukasz Brener (11, 30) – Robert Wróbel (3), Artur Taczalski (35), Leszek Boczek (36), Bartłomiej Miazek (40).

ZNP Łowicz – Partners Łowicz 3:2 (0:2); br.: Jarosław Walczak (16, 17), Maciej Jędrachowicz (29) – Łukasz Walędziak (6) i Arkadiusz Golisz (8).

Baumit Łowicz – Dagram Plast Łowicz 6:3 (2:2); br.: Rafał Kowalczyk (4 i 12), Mikołaj Ulasiewicz (23 i 38), Dominik Czeczko (37), Arkadiusz Blechowski (40) – Sebastian Zwierz (7), Paweł Traut (9) i Rafał Bogus (28).

Agros Nova Łowicz – OSM Łowicz 2:1 (1:0); br.: Sebastian Zawadzki (11) i Łukasz Chruściel (26) – Tomasz Gajda (22).