Inna » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 2, wczoraj: 24
ogółem: 281 762
statystyki szczegółowe
Samodzielnymi liderami po 2. kolejce VI edycji Wa-Li-Zy, czyli Wakacyjnej Ligi Zakładowej w piłce nożnej została ekipa Dagram Plast Łowicz. Gracze Grzegorza Durki ograli obrońców mistrzowskiego tytułu aż 3:0 i mają już na koncie sześć punktów.
We wtorek 9 lipca odbędzie się 3. kolejka, a zagrają wówczas: godz. 18.00: Agros Nova Łowicz - Baumit Łowicz, godz. 18.50: ZNP Łowicz - OSM Łowicz i Bo-Dach Grudze - Dagram Plast Łowicz. Pauza: Bracia Urbanek Łowicz.
2. kolejka VI edycji Wa-Li-Zy:
Baumit Łowicz - Bo-Dach Grudze 3:2 (0:0); br.: Łukasz Zabost 2 (23 i 40+2) i Michał Świdrowski (28) - Adam Salamon (24) i Leszek Boczek (29).
Baumit: Mariusz Grzegory - Michał Świdrowski, Paweł Dziedziela, Konrad Grenda, Łukasz Zabost, Paweł Siatkowski, Przemysław Pomianowski, Tomasz Rembowski, Damian Zawadzki i Paweł Staszewski.
Bo-Dach: Adrian Myczka - Adam Salamon, Leszek Boczek, Tomasz Laska, Bartłomiej Miazek, Marcin Milczarek, Robert Wróbel, Paweł Wojda i Bogdan Plichta.
Żółta kartka: Robert Wróbel (Bo-Dach).
Dagram Plast Łowicz - ZNP Łowicz 3:0 (0:0); br.: Marcin Kosiorek 2 (23 i 29) i Krzysztof Skowroński (36).
Dagram: Rafał Bogus - Krzysztof Papuga, Sebastian Zwierz, Marcin Borcuch, Marcin Kosiorek, Jacek Sochala, Bartłomiej Tkacz, Krzysztof Skowroński i Mariusz Więcek.
ZNP: Paweł Wysocki - Arkadiusz Przyżycki, Przemysław Plichta, Mariusz Kwiatkowski, Jakub Jędrachowicz, Piotr Zrazek, Zbigniew Konecki, Przemysław Motylewski, Aleksander Frankiewicz i Mariusz Sibielak.
OSM Łowicz - Bracia Urbanek Łowicz 1:0 (0:0); br.: Adam Grabowicz (37).
OSM: Jacek Pietrzyk - Tomasz Gajda, Przemysław Domińczak, Łukasz Sekuła, Łukasz Fudała, Adam Grabowicz, Radosław Markus, Maciej Dylik, Marcin Stangreciak, Konrad Kwasek i Krzysztof Wolski.
Urbanek: Artur Klimkiewicz - Łukasz Brener, Jakub Tomczak, Dariusz Kamiński, Kamil Walenciak, Adam Murawski, Mariusz Kowalski, Michał Osóbka, Mateusz Barański i Grzegorz Jaska.
Pauza: Agros Nova Łowicz.
1. Dagram Plast Łowicz | 2 | 6 | 11-1 |
2. OSM Łowicz | 1 | 3 | 1-0 |
3. Baumit Łowicz | 2 | 3 | 6-6 |
4. ZNP Łowicz | 2 | 3 | 4-6 |
5. Agros Nova Łowicz | 0 | 0 | 0-0 |
6. Bo-Dach Grudze | 1 | 0 | 2-3 |
7. Bracia Urbanek Łowicz | 2 | 0 | 1-9 |
Ostatnia kolejka 7 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 8 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.